Kardiolog w Warszawie

Serce to najważniejszy organ, dzięki któremu nasz organizm normalnie funkcjonuje otrzymując zaopatrzenie w tlen i substancje odżywcze. Ta wspaniała, nieustająca w pracy pompa od czasu do czasy wymaga kontroli jej stanu lub wspomagania, kiedy zaczyna zawodzić. W naszej klinice Prof-Med w mieście Warszawa takie wsparcie oferują Ci wykwalifikowani kardiolodzy oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Kardiolog na każde Twoje życzenie

Wizyta u kardiologa bywa potrzebna nie tylko wtedy, gdy poczujesz, że Twoje serce nie pracuje jak powinno. Jeśli chcesz mieć pewność, że pracuje ono na najwyższych obrotach i nie grożą Ci żadne ukryte wady czy schorzenia – skorzystaj z okazji i umów się na wizytę kontrolną. Nasz kardiolog wykona niezbędne badania, dzięki którym zyskasz pewność, że nie dokucza Ci arytmia lub nadciśnienie.

Nie masz czasu na wizyty u lekarza? Twoja praca znacznie Cię ogranicza? Kardiolodzy w naszej klinice przyjmują w różnych godzinach, w każdym dniu tygodnia, dlatego z pewnością dostosujemy termin Twojej wizyty do wolnego czasu, jakim dysponujesz.

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę

Nie czujesz się zbyt dobrze? Masz wrażenie trzepotania w piersi, często się pocisz i szybko męczysz? Zaliczasz się do grupy wysokiego ryzyka? Sprawdź swoje serce i upewnij się, że nie zagrażają mu żadne poważne choroby. Nasi kardiolodzy udzielą odpowiedni na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości, a w razie potrzeby podejmą stosowne leczenie. Oferujemy kompleksową diagnostykę kardiologiczną pod kątem takich schorzeń jak:

·         zaburzenia rytmu serca,
·         zaburzenia ciśnienia krwi,
·         nadciśnienie tętnicze,
·         choroba niedokrwienna serca,
·         choroba wieńcowa,
·         zapalenie mięśnia sercowego i wiele innych.

Prowadzimy kompleksowe leczenie kardiologiczne

Choroby serca bardzo często wiążą się z objawami, których nie kojarzysz z tym organem. Jeśli czujesz się źle, masz przewlekły, suchy kaszel, bóle głowy, depresję, cierpisz na bezsenność, często w nocy wstajesz do toalety, chrapiesz lub cierpisz na bezdech senny, odczuwasz kłucie w klatce piersiowej lub jakiekolwiek inne, niewytłumaczalne objawy, a wykluczasz choroby sezonowe i infekcje – przebadaj swoje serce. Nasz kardiolog zleci odpowiednie badania.

Na miejscu w naszej klinice wykonujemy:

·         elektrokardiogram – EKG,
·         badania laboratoryjne krwi.

Jeśli zachodzi potrzeba kardiolog skieruje też na inne badania specjalistyczne, które uzupełnią obraz stanu Twojego serca.

Myślisz o swoim sercu i chcesz, aby jak najdłużej zachowało dobra kondycję? Nasza klinka Prof-Med Warszawa to doskonałe miejsce, w którym otrzymasz niezbędną konsultację, porady profilaktyczne konieczne badania i leczenie.

Odwiedź nas lub zadzwoń! Czekamy na Ciebie!
© PROFMED 2014
tu-zdrowie logo            ols-system logo